کوینکس اسمارت کوین CSC

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

از چه ولت‌ها و کیف پولهایی می‌تونیم برای نگهداری CET استفاده کنیم؟

من مقداری CET خریدم. می‌خوام یک کیف پول مناسب استفاده کنم. چه کیف پولهایی برای این کوین وجود داره؟

آواتار
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

ولت‌های معروفی برای کار با این کوین وجود داره، با موردهایی من کار کردم که اینجا معرفی می‌کنم. سعی می‌کنم اگه مورد جدیدی هم بود تکمیل کنم و اینجا اضافه کنم.

1. ViaWallet

2. MetaMask

3. Lumi Crypto Wallet

ViaWallet

ویاولت توسط خود شرکت توسعه داده شده و کار باهاش راحتر هست. من روی گوشی‌های قدیمی اندروید و اپل تست کردم کار نکرد. این نکته رو هم اضافه کنم که این ولت امکان استیک کردن برای CSC رو نداره. و یه تعداد محدود کوین رو توی استیک کردن حمایت می‌کنه.

MetaMask

این کیف پول خیلی استفاده می‌شه اما استیک کردن رو به صورت مستقیم حمایت نمی‌کنه. باید از نرم افزارهای جانبی برای این کار استفاده بشه. بعضی از سایت‌ها هستن مثل IFPool که امکان استیک کردن انلاین رو می‌دن، به این شکل که تراکنش رو ایجاد می‌کنن و با متامسک امضا می‌شه.

Lumi

این ولت هم وب داره و هم به صورت نرم افزار روی گوشی نصب می‌شه. استیک کردن رو حمایت نمی‌کنه. اینجوری مجبوری می‌شی از دستورات خط فرمان برای استیک کردن استفاده کنید.

آواتار
انصراف