متامسک MetaMask

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

آیا برای استفاده از MetaMask به ارز دیجیتال نیاز دارم؟

من می‌خوام یک کیف پول برای انجام کارهای رمز ارزی خودم استفاده کنم. آیا برای کار کردن با این کیف پول باید ارز دیجیتال خاصی تهیه کنم؟

آواتار
انصراف
1 پاسخ
0
آواتار
مصطفی برمشوری
بهترین پاسخ

از نظر فنی خیر شما می توانید درخواست امضا از سایت ها را بدون هیچ هزینه‌ای در حساب خود بپذیرید. برای روش شدن این موضوع باید کاربرد این کیف پول رو اول از همه درک کنید. این کیف پول برای امضا کردن درخواست‌های متفاوت به صورت آنلاین طراحی شده که یک لایه از web3 هست. تمام کارهایی که توی وب ۳ بهش نیاز دارید رو این کیف پول بدون هزینه انجام می‌ده.

داشتن ارزهای رمزنگاری شده در حساب MetaMask خود (مانند توکن های ETH، ERC-20، ERC-721 یا ERC-1155) به شما امکان سرمایه گذاری، تجارت، بازی، مالکیت اقلام دیجیتال منحصر به فرد (کلکسیون های NFT) و موارد دیگر را می دهد.

البته بعضی از کاربردها هستن که طبیعت آنها نیاز به هزینه داره، و این کیف پول نیست که هزینه‌ای از شما کم می‌کنه.

آواتار
انصراف