آیا ماینرها قابل ردیابی هستند؟

موضوع ردیابی ماینرها موضوع پراهمیتی است که برای بسیاری از فارم ها و افراد اهمیت حیاتی دارد. 

چرا موضوع ردیابی دستگاه های ماینر اهمیت دارد؟

اگر در حوزه استخراج رمزارزها فعال باشید بدون شک موضوع ردیابی ماینر یکی از دغدغه های مطرح شما خواهد بود و یافتن پاسخ برای این سوال که آیا دستگاه های ماینر نیز ردیابی می شوند می تواند راهنمای شما در اتخاذ تصمیمات کاربردی باشد. برای اینکه بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم، در ابتدا باید بدانیم که منظور از ردیابی چیست؟ شاید برخی ها منظورشان از ردیابی این باشد که اگر دستگاه ماینرمان دزیده شود می توانیم آن را ردیابی کنیم و یا اینکه عده دیگری منظورشان باشد که آیا دستگاه های ماینر غیر قانونی ما قابل ردیابی و کشف هستند یا خیر؟ در ادامه مطالب کاملی در این زمینه ارائه می شود.

استخراج ارزهای دیجیتال توسط ماینرها

امروزه استخراج ارزهای دیجیتال یکی از شغل هایی است که بسیاری از افراد به سراغ آن می روند. برخی ها این کار را به عنوان شغل خود و برخی های دیگر نیز به عنوان یک تفریح حساب می کنند. اگر شما علاقه به استخراج رمز ارز ها دارید می توانید با تهیه تجهیزات مناسب اقدام به استخراج رمز ارز ها کنید. از جمله این تجهیزات که به نوعی پایه استخراج ارز های دیجیتال به حساب می آید، دستگاه ماینر می باشد. متاسفانه امروزه قیمت دستگاه های ماینر در کشور ایران به دلیل قیمت ارز بسیار بالا است و شما نمی توانید با هزینه های کم اقدام به تهیه یک دستگاه ماینر کنید و یا اینکه اگر بخواهید این کار را انجام بدهید، سوددهی شما بسیار کم خواهد شد و زمان نقطه سر به سر شدن شما بسیار طولانی خواهد شد. زمانی که شما اقدام به تهیه یک دستگاه ماینر برای استخراج ارز های دیجیتال می کنید، باید دیگر تجهیزات مورد نیاز را هم تهیه کنید و سپس استخراج رمز ارز ها را آغاز کنید. اگر در این زمینه فردی مبتدی هستید قطعا نیاز به مشاوره صفر تا صد داشته خواهید داشت.

همین لحظه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید         

در انتخاب دستگاه ماینر چه نکاتی را باید بدانیم؟

ممکن است تصمیم به خرید دستگاه ماینر داشته باشید. اگر چنین است باید بدانید با مسئله ساده ای روبرو نیستید. عوامل زیادی در انتخاب بهترین دستگاه سهیم هستند. چقدر سرمایه دارید؟ صبرتان در بازگشت سرمایه تا چه حد است؟ آیا از میزان سر و صدای انواع ماینرها اطلاعی دارید؟ آیا محل خاصی برای تعبیه این دستگاه ها در نظر دارید؟ آیا از میزان مصرف برق ماینرهای مختلف اطلاع دارید؟ در مورد نحوه تهیه برق مصرفی چه فکری کرده اید؟ درآمد دستگاه های ماینر مختلف در ماه را می دانید؟ آیا اینترنت مناسب دارید؟ آیا از موضوع ردیابی ماینرها اطلاعاتی دارید؟ یافتن پاسخ برای تمام این سوالات در کنار هم می تواند شما را به سمت انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کند. پاسخ تمام سوالات فوق را از ما بخواهید.

همین لحظه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

درآمد دستگاه های ماینر و بازگشت سرمایه

میزان درآمد دستگاه های ماینر بسته به نوع دستگاهی که می خرید، ساعات کارکرد، تنظیمات دستگاه، نرخ ارز در زمان های مختلف، انتخاب استخرهایی که برای آن ها کار می کنید و برخی عوامل دیگر بستگی دارد. همچنین زمان بازگشت سرمایه نیز معیار بسیار مهمی است که برای هر نوع دستگاه متفاوت از دیگری است. بازه درآمد از روزی 3 تا 12 دلار می تواند باشد. هر سوالی در این زمینه دارید را از ما بپرسید.

همین لحظه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

برق مصرفی ماینرها چقدر است؟

مسئله مصرف برق در حوزه ماینرها اهمیتی اساسی دارد. این موضوع از دو جنبه کلیدی است. جنبه اول حداکثر ظرفیت است. فرض کنید برقی که برای روشن کردن دستگاه ها در نظر گرفته اید برق خانگی و از کنتور خانگی تامین می شود. با این میزان برق تنها می توان تعداد انگشت شماری دستگاه را راه اندازی کرد. اگر برق صنعتی دارید این تعداد می تواند بیشتر باشد. میزان برق مصرفی هر نوع دستگاه متفاوت از نوع دیگر است و همچنین درآمد آن ها نیز متفاوت است. جنبه دوم چالش های قانونی مسئله است که اگر مصرف زیادی داشته باشید با پیگیری های قانونی مواجه خواهید شد. در نتیجه در این زمینه باید دقت کنید و انتخاب های بهینه ای داشته باشید. برقراری تعادل بین سرمایه، میزان برق موجود، بازگشت سرمایه و درآمد ماهیانه در مجموع می توانند به انتخاب مناسب تری ختم شوند. برای مشاوره و راهنمایی کامل در این زمینه ها با ما در تماس باشید.

همین لحظه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

آیا ماینرها قابل ردیابی هستند؟

اگر منظور از ردیابی قابلیت پیدا کردن دستگاهی است که در جریان دزدی ربوده شده باشد متاسفانه پاسخ به این سوال قاطعانه منفی است. یعنی به هیچ وجه نمی توان ماینر دزدیده شده را ردیابی کرد. اما اگر منظور ردیابی و کشف دستگاه ها از طریق مراجع قانونی است تحت شرایطی این امکان وجود دارد. در حالت کلی به دو صورت ممکن است دستگاه های ماینر ردیابی و کشف شوند: 1- از طریق IP و 2- از طریق مصرف برق. در مورد دوم روش غیرقانونی و دردسرسازی که وجود دارد استفاده از برق غیرقانونی است. به هر حال بعد از گذر از مشکل تامین برق، موضوع ردیابی از طریق IP مطرح می شود. از طریق IP و به کمک روش های خاصی امکان ردیابی ماینرها وجود دارد. بهترین راه برای گذر از این مشکل استفاده از VPN های امن است. اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره تخصصی در این زمینه دارید و به دنبال تهیه یک VPN مناسب هستید با ما تماس بگیرید.

همین لحظه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

ماینرها و تحریم های اقتصادی ایران

موضوع تحریم ها همواره موضوعی دردسرساز است. بسیاری از شرکت های بزرگ ایران درگیر سد تحریم ها هستند و درآمد بسیاری از شرکت ها با وجود تحریم ها افت قابل توجهی داشته است. بر اساس تحریم ها بسیاری از استخرهای ماینینگ هم دسترسی کاربران ایرانی را محدود کرده اند که این امر می تواند برای فارم های بیت کوین و افرای که درآمد ماینری دارند مخاطره آمیز باشد. در چنین صورتی تنها راه باقیمانده جهت دور زدن تحریم ها استفاده از VPN های تخصصی و امن است. برای مشاوره و راهنمایی کامل در خصوص خرید و راه اندازی VPN با ما در تماس باشید.

همین لحظه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

آیا خرید و راه اندازی VPN دشوار است؟

انتخاب VPN مناسب شاید مهم ترین قسمت کار باشد. اما خرید و راه اندازی آن در مراحل بعدی کار ساده ای است و به راحتی می توان آن را راه اندازی کرد. سرعت و کارایی بالای VPN اهمیت بسیار بالایی دارد و بر همین اساس باید در هنگام خرید آن دقت کرد. VPN پس از خریداری می تواند بر روی شبکه ماینرهای شما تنظیم شود و با تغییر IP در اطلاعات ارسالی، مانع از ردیابی داخلی و خارجی دستگاه های شما گردد. اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره تخصصی در این زمینه دارید و به دنبال تهیه یک VPN با کارایی بالا و قیمت مناسب هستید با ما تماس بگیرید.

همین لحظه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از VPN

ممکن است در مورد اینکه آیا برای جلوگیری از ردیابی ماینر با استفاده از VPN به تجهیزات خاصی نیاز داشته باشید یا نه دچار سردرگمی باشید. در پاسخ باید گفت کل چیزی که نیاز است عبارت است از: داشتن یک مودم با قابلیت تنظیم vpn. هیچ دستگاه ماینری به خودی خود امکان نصب VPN روی خود دستگاه را به شما نمی دهد. بنابراین باید به دنبال راهی برای فعالسازی VPN به صورت یکجا برای تمامی ماینرهایتان باشید. خوشبختانه بیشتر مودم هایی که در این چند سال اخیر وارد بازار شده اند قابلیت تنظیم vpn در مودم را دارند اما ممکن است راه اندازی آن نیاز به تخصص داشته باشد. اگر مودم شما این قابلیت را نداشته باشد تنها چیزی که نیاز است تهیه یک مودم دارای این قابلیت است. برای راهنمایی و مشاوره در این زمینه با ما در ارتباط باشید.

همین لحظه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید