انجمن‌‌های ما

انجمن‌های ما بر اساس موضوع‌های تخصصی رمزارز، باکچین و برنامه نویسی است و از همه متخصصین و علاقه مندان دعوت می‌کنیم که توی بهبود اون به ما کمک کنن.

متامسک MetaMask

متامسک که به صورت یک افزونه مرورگر و یا برنامه تلفن همراه در دسترس است، شما را با یک انبار کلید، ورود ایمن، کیف پول توکن و تبادل توکن هر آنچه برای مدیریت دارایی های دیجیتال خود نیا...

سولانا Solana

سولانا یکی از مشهورترین شبکه‌ای لایه یک است. ما اینجا گروهی از دوستداران سولانا هستیم. تجربیات خودتون رو با ما در میان بگذارید.

عمومی

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات بلاکچین است. بهترین محتوا و ایده های جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و ب...

آوالانچ Avalanche

Avalanche یک پلت فرم قراردادهای هوشمند باز و قابل برنامه ریزی برای برنامه های غیرمتمرکز است. این فروم برای افرادی است که می‌خواهند در این شبکه حرفه‌ای باشند.

پولکادات Polkadot

Avalanche یک پلت فرم قراردادهای هوشمند باز و قابل برنامه ریزی برای برنامه های غیرمتمرکز است. این فروم برای افرادی است که می‌خواهند در این شبکه حرفه‌ای باشند.

کوینکس اسمارت کوین CSC

کوینکس یکی از شبکه‌های جدید برای قراردادهای هوشمند است. اما کمتر به این عنوان توی دنیا مطرح شده. اینجا جایی است که شما می‌تونید به صورت حرفه‌ای تمام کاربردهای این شبکه رو یاد بگیری...

اتریوم

اتریوم مهم‌ترین پلتفرم تعریف قراردادهای هوشمند در وب ۳ و طراحی dApp هاست. متخصص و یا علاقه مند به این پلتفرم هستید؟ به این انجمن ملحق شو

بیت کوین

این انجمن تخصصی بیت کوین هست و پرسش‌های شما در این زمینه رو پاسخ می‌ده. اگه به بیت کوین علاقه مند هستید و یا تخصص دارید به این انجمن سر بزنید.

مونرو

بی نامی و حفظ واقعی حریم خصوصی موضوعی هست که مونرو رو جذاب کرده. اینجا کلی متخصص مونرو هست که می‌تونه سوالهای تو رو جواب بده. به انجمن ما بپیوند.

ترون

TRON یک سیستم عامل غیرمتمرکز و منبع باز مبتنی بر بلاک چین با عملکرد قرارداد هوشمند، اصول اثبات سهام به عنوان الگوریتم اجماع آن و یک ارز رمزنگاری شده بومی سیستم، معروف به Tronix است...

کاردانو (ADA)

کاردانو یکی از ارزهای دیجیتال موفق است که توانسته جایگاه خود را در بین ۱۰ ارز برتر تثبیت کند. این فروم به بحث و گفتگو در مورد این ارز مهم خواهد پرداخت.

فناوری اطلاعات و IT

این انجمن محلی برای طرح سوالات و یافتن پاسخ‌های مربوط به فناوری اطلاعات، حوزه شبکه، امنیت ارتباطات و اطلاعات، VPN، VPS، سایر ادوات و تجهیزات شبکه‌ای است.

گفتگوهای آموزش آنلاین