درباره کوینکودیل

معرفی و اهداف

کوینکودیل تارنمایی جامع در زمینه اطلاع رسانی، ارائه ابزارهای تخصصی و آموزش های پیشرفته در زمینه بیت کوین، بلاکچین و رمزارزها می باشد که فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است. دنیای رمزارزها به سرعت در حال تغییر شیوه های تفکر سنتی در حوزه های مالی است. عوامل متعددی وجود دارند که نقش موافق و مخالف را بازی می کنند. در این بین سرمایه گذاری در حوزه رمزارزها نیاز به آگاهی از مفاهیم این حوزه، تحلیل بازارها، حضور روزانه در متن اخبار و اطلاعات و بسیاری موارد دیگر دارد. کوینکودیل با هدف ارائه خدمات در حوزه های مطرح شده، معرفی سایت ها و ابزارهای تخصصی، بررسی سویه های مالی بازارها، بررسی آخرین سیاست های وضع شده کشورها در این حوزه و بسیاری زمینه های مشابه در تلاش است اطلاعات مفیدی را به مخاطبان خود ارائه دهد.

تیم ما

دپارتمان فناوری اطلاعات، شبکه، نرم افزار و طراحی سایت

مصطفی برمشوری

مصطفی، با پیشینه ممتاز در زمینه کامپیوتر، شبکه، امنیت، PHP، گرافیک، جاوا و بسیاری تخصص های دیگر به عنوان مدیر دپارتمان فناوری اطلاعات، شبکه، نرم افزار و طراحی سایت شرکت می باشد. او از سال 1396 فعالیت تخصصی خود در صنعت رمزارزها را آغاز کرده است.


مسعود زارعی

مسعود، اکنون بیش از یکسال است که به عنوان یکی از نفرات اصلی تیم توسعه نرم افزار و طراح وب فعالیت دارد. او به شدت سخت کوش بوده و همیشه به دنبال یادگیری دانش جدید است. هر کار سختی با بودن او آسان می شود. اعتقاد شدید به دنیای رمزارزها او را به ما رسانده است.


علی عبداللهی

علی، با سال ها تجربه در زمینه شبکه و فناوری اطلاعات هم اکنون در تیم شبکه ما فعالیت حرفه ای دارد. او یک طراح و گرافیست نیز بوده و همچنین با تجارب خود یاریگر ما در زمینه رصد بازار رمزارزها می باشد.


محمد هادی منصوری

هادی، یک برنامه نویس تمام عیار، طراح وب، تحلیلگر بازار رمزارزها و دارای مهارت های جالب دیگری است. او با تجارب ارزنده ی خود نقشی اساسی در قلب تیم فنی و نرم افزار دارد و همیشه برای هر مسئله ای بهترین راه حل را پیدا می کند.